«Онлайн-освіта як інструмент розвитку громади» (Дніпро)

Страна: Украина;

Дедлайн: 05.02.2020

Веб-сайт: docs.google.com

 

Проєкт «Онлайн-освіта як інструмент розвитку громади» спрямований на методичну підтримку представників громадських організацій та навчальних закладів Дніпропетровської області в процесі реалізації онлайн-освіти.В результаті участі в проєкті представники організацій отримають навички та знання для роботи з молоддю в цифровому середовищі, а також опанують інструментарій для роботи онлайн. Учасники стануть трансляторами набутих навичок у своїх організаціях та громадах.

Для кого цей проєкт:
- для представників організацій формальної та неформальної освіти, що працюють з молоддю (громадські організації, молодіжні центри, заклади вищої та середньої освіти, молодіжні клуби тощо) Дніпропетровської області;
- для тих, хто хоче опанувати цифрові інструменти та методи фасилітації й використовувати їх у роботі з молоддю.

Етапи проєкту:
І етап: 18-20 лютого (з 10 до 14:15 кожного дня) – онлайн-тренінг «Цифрові інструменти та методи фасилітації в роботі з молоддю».
ІІ етап: 22 лютого - 22 березня – організація та проведення учасниками тренінгу онлайн-заходу для молоді / молодіжних працівників / представників молодіжних організацій з використанням різних цифрових інструментів та методів фасилітації.
ІІІ етап: 11 березня – онлайн-зустріч учасників проєкту для обговорення проведених/запланованих заходів та отримання консультацій від тренерів проєкту.
ІV етап: березень – квітень – розробка та розповсюдження методичного посібника щодо використання цифрових інструментів та методів фасилітації в роботі з молоддю

Що отримають учасники?
1) участь в 3-денному онлайн-тренінгу«Цифрові інструменти та методи фасилітації в роботі з молоддю»
Тренінг включає в себе такі модулі (можуть бути змінені після аналізу потреб учасників):
- Можливості онлайн-освіти для роботи з молоддю в громадах.
- Створення простору для онлайн-освіти: аналіз платформ та алгоритму організації онлайн-заходів.
- Цифрові інструменти в роботі з молоддю онлайн: інтерактивні дошки, онлайн опитування, онлайн тренажери, чат-боти тощо.
- Методи фасилітації у роботі онлайн: робота в малих групах, продукування ідей і прийняття рішень.
- Управління власними емоціями та емоціями учасників під час онлайн-заходу.
2) консультаційну та менторську підтримку від тренерів проєкту щодо організації локальних онлайн-заходів в громадах;
3) роздаткові навчальні матеріали та методичний посібник щодо використання цифрових інструментів та методів фасилітації в роботі з молоддю.
4) сертифікат учасника проєкту за умови виконання всіх вимог проєкту.

Дедлайн заповнення форми: 5 лютого 2021 року.

Участь у проєкті безкоштовна на конкурсній основі. Кількість місць – 25.

Щодо питань звертайтеся: office.development.initiative@gmail.com та слідкуйте за новинами на сторінці в fb (https://www.facebook.com/developmentngo/), Telegram https://t.me/developmentngo та Instagram (https://instagram.com/developmentngo)

Тренери:
Неля Лебідь –тренерка соціально-психологічного тренінгу, фасилітаторка, співзасновниця та керівниця програм Тренінгового центру T-Update, заступник директора з наукової роботи та доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, доцент,учасниця, фасилітаторка та тренерка міжнародних проектів та програм(Велика Британія, Литва, Латвія, Польща, Угорщина, Фінляндія).
https://www.facebook.com/nelia.lebid

Юлія Бреус - тренер соціально-психологічного тренінгу, фасилітатор, кандидат психологічних наук, співзасновниця тренінгового центру T-Update, завідувач навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка, учасниця навчальних візитів та стажувань в межах міжнародних проєктів (Велика Британія, Естонія, Литва, Угорщина, Фінляндія, Італія).
https://www.facebook.com/yuliia.breus

Координатор проєкту: ГО "Розвиток та Ініціатива"
Партнер проєкту: НТУ "Дніпровська Політехніка", Тренінговий центр "T-Update"