Стажування у Фонді Кличко

Страна: Украина;

Дедлайн: 29.01.2021

Веб-сайт: klitschkofoundation.org

 

Студенти нарікають, що університети не готують студентів до реальних робочих умов. Однак це і не є їхнім першочерговим завданням. Аби знайти першу роботу, студентам потрібен практичний досвід. У той же час, роботодавці не готові вкладати свій час, щоб розвивати молодих співробітників. Компанії часто не бачать для себе цінності у навчанні молоді, цим самим забираючи у себе шанс підготувати члена команди.

Стажування – можливість і для студента, і для роботодавця познайомитись у роботі, зрозуміти сильні і слабкі сторони кандидата. Важливо, що під час стажування студенти розвивають у першу чергу навички, які необхідні на будь-якій роботі. Серед них – проєктний менеджмент, командна робота, комунікації, емоційний інтелект, тайм-менеджмент. Вони стають більш упевненими у собі, частіше проявляють ініціативу. Для компаній програми стажування поширюють обізнаність про бренд, а успішні стажери, в яких працедавець вкладає власні ресурси ще на етапі навчання, будуть набагато лояльнішими працівниками.

Програма

Стажування у Klitschko Foundation – це тримісячна програма, спрямована на профорієнтацію студентів 2-4 курсів. Ми створюємо умови, аби дати молодим людям змогу відчути на собі усі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи.

Під час стажування учасники:

- залучаються до роботи над проєктами Фонду, а менеджери проєктів стають менторами для стажерів, діляться досвідом та знаннями;

- відвідують лекції запрошених гостей з тайм-менеджменту, комунікацій, проєктного менеджменту, фандрайзингу, емоційного інтелекту та використовують отримані знання на практиці;

- проводять власний проєкт під керівництвом менеджерів;

- діляться знаннями з студентами своїх універститетів.

У кінці стажування учасники отримують рекомендаційні листи, які використовують для подальшого працевлаштування. Активні та ініціативні стажери можуть стати частиною команди Фонду.

Умови відбору 

Переможців конкурсу ми оберемо за наступними критеріями:

- студент 2-4 курсу ЗВО;

- мотивація;

- навантаження в університеті, готовність поєднувати навчання зі стажуванням;

- знання іноземних мов;

- попередній досвід волонтерства/роботи;

- готовність реалізувати власний проєкт;

- особисті цінності.

Таймлайн

Реєстрація

До 16 лютого зареєструйся на my.klitschkofoundation.org

  1.  Заповни свій профіль у системі;
  2.  Обери проєкт «Стажування»;
  3.  Дай відповідь на усі питання анкети;
  4.  Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з YouTube;
  5.  Прослідкуй, щоб твоя відеовізитівка не була у відкритому доступі, а переглянути його можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування «Відкритий доступ» на «Доступ за посиланням».

Пів фінал

50 пів фіналістам ми надішлемо email-лист 19 лютого і запросимо на тренінг “Active Citizens” 23 лютого. Дружня атмосфера дозволить виявити особисті якості кандидата та навички роботи у команді.

Фінал

Після тренінгу ми запрошуємо пів фіналістів на співбесіду, яка пройде 24 лютого. Під час особистого спілкування оцінюватимуться професійні якості та здатність кандидата працювати у формальних умовах. Ми надішлемо email-лист 20 фіналістам, які успішно пройдуть співбесіду, 25 лютого.

Часті запитання (FAQ)

Чи отримуватиму я платню за роботу?

Стажування – це перш за все навчання. Фонд дає можливість студентам доповнити теоретичні знання практичними навичками. Ти отримаєш безцінний досвід, абсолютно безкоштовно.

Чи матиму я підтвердження проходження стажування?

Кожен кандидат підпише офіційний договір з Klitschko Foundation, в якому будуть зазначені його права та обов`язки під час проходження стажування. Після успішного закінчення проєкту стажер отримає сертифікат із додатком про виконувані ним обов`язки.

Чи зможу я раніше завершити стажування?

Програма розрахована на 3 місяці. Сертифікат отримають ті, хто пройде стажування до кінця. Стажування передбачає 135 годин, відпрацьованих в офісі. У іншому разі договір між сторонами буде розірвано.

Чи потрібен досвід роботи?

Одне із завдань Фонду – допомогти молоді отримати перший практичний досвід роботи. Попередня участь в освітніх або соціальних проєктах лише додасть тобі шансів у конкурсі, але не є обов’язковою.

Чи має значення спеціальність в університеті?

Спеціальність не має значення, важливіше – твої особисті інтереси і бажання розвиватися у напрямках, що пропонує Фонд.

Чи достатньо я матиму часу, щоб поєднувати навчання і стажування?

Тайм-менеджмент – одна із необхідних навичок успішної людини. Ефективність твого навчання і стажування залежатиме від вміння правильно спланувати свій день. Враховуючи розклад в університеті ти обереш зручні для себе час та дні стажування. Що більше участі ти братимеш у житті Фонду – то більших результатів досягнеш.

Як я отримуватиму завдання?

Завдання формуватимуть керівники Фонду та менеджери проєктів. Стажування розраховане на розвиток вже наявних навичок, тому, перш за все, ти отримуватимеш завдання відповідно до зазначених у анкеті навичок. Проте багато чого ти робитимеш тут вперше. Врешті, ініціатива завжди вітається!

Яким чином ми будемо вчитися? Як контролюватиметься виконання завдань?

Роль Фонду – дати тобі практичне завдання, твоя – самотужки шукати відповіді. Ми хочемо навчити тебе знаходити креативні рішення, тому не сподівайся отримати поетапну інструкцію. Ми цінуємо зусилля і бажання навчатися, а якісно виконана робота – це твій досвід і привід для рекомендацій.

Чи є особливі правила, на які варто звернути увагу?

Фонд цінує свою репутацію, тому для стажерів у нас є певні правила. Офіс Фонду знаходиться у бізнес-центрі, куди задля безпеки можна потрапити лише з документами та за попередньою домовленістю. Ви отримаєте доступ до інформації, яка може бути важливою та конфіденційною − її варто залишати у стінах офісу. Ми завжди раді спілкуванню, тому працюємо у форматі відкритого простору, але цінуємо тишу і час кожного.

Чи зможу я отримати роботу у Фонді після стажування? 

У Фонді працює невелика команда, а проєктів та ідей щоразу більшає. Щойно з`являється відкрита вакансія – ми раді запросити випускників проєкту на співбесіду. Стажування – це твій випробувальний термін. Зможеш довести, що поділяєш наші цінності – у тебе є всі шанси приєднатися до команди.

Контакти менеджера

Якщо у тебе виникли запитання - телефонуй з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 за номером +380 44 492-80-05. Запитуй менеджерку «Стажування» Діану Муху. Звертайся за електронною адресою assistant@klitschkofund.org або пиши у наші соціальні мережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation)

Підписуйся на @StudentWanted – канал з вакансіями та стажуваннями для студентів і нещодавніх випускників. Тут ти знайдеш пропозиції, для яких не вимагають років досвіду. Натомість шукають кандидатів 

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: