EU Study Days -2021

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.03.2021

Веб-сайт: docs.google.com

 

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір учасників на онлайн модулі EU Study Days, які відбудуться у березні-червні 2021-го року.

Про проєкт
EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість українським студентам та випускникам українських вищих навчальних закладів дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.
У 2021 році заплановано проведення 12 онлайн модулів. Кожен модуль включатиме вебінар із дипломатами Представництва ЄС, провідними європейськими та українськими експертами. Також учасники отримають інформаційні матеріали та матимуть змогу перевірити свої знання, склавши тест.

Участь у програмі передбачає
 Відвідування не менше ніж двох або всіх онлайн-модулів.
 Активну співпрацю з іншими учасниками та тренерами.
 Реалізацію свого міні-проєкту, який буде спрямований на просування інтересів громади, запобігання дезінформації, комунікації ідей європейської інтеграції тощо. Цей міні-проєкт також повинен бути реалізований у співпраці з місцевими учасниками Мереж ЄС (Євроклуби, Інформаційні центри ЄС, Team Europe Ukraine, мережі випускників EU Study Days, Erasmus, College of Europe)

Хто може стати учасником EU Study Days
Ми запрошуємо подаватися на конкурс студентів та випускників українських ВНЗ з усіх регіонів України з таких спеціальностей, як міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика.
Крім того, ми також вітаємо зацікавленість студентів і випускників інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією та бажають розширити свій світогляд. Ви можете зареєструватись на два або одразу на всі онлайн модулі EU Study Days.
Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від осіб віком до 30 років, які:
 є студентами магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ВНЗ
 є аспірантами будь-якої форми навчання
 отримали диплом про вищу освіту упродовж останніх 3 років
До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.

Умови участі
Онлайн-сесії триватимуть з березня по червень 2021 р.
Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2. Організатори на етапі відбору можуть провести співбесіду для перевірки цього рівня, а також залишають за собою право на будь-якому етапі не допускати до участі в програмі осіб, які виявляють недостатній рівень володіння англійською мовою. Участь у програмі є безкоштовною. Відбір відбувається на конкурсній основі. Учасники, які успішно закінчили 8 і більше модулів отримають сертифікат.