Програма «Всесвітні студії» (WorldWideStudies)

Страна: Variety of countries;

Дедлайн: 15.05.2021

Веб-сайт: worldwidestudies.org

 

Програма пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років в отриманні магістерського ступеню у найкращих університетах світу в галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України, а саме: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право, державне управління, альтернативна енергетика, інженерія та технології.

Ми вважаємо своєю метою cформувати групу професіоналів, здатних стати фактором позитивних змін у пріоритетних сферах життя країни. Ми віримо, що саме молодь стане рушійною силою якісних перетворень у державі та забезпечить їй сталий розвиток. Ми прагнемо розширювати міжнародний діалог, що сприяє глобальному обміну знаннями, практиками та передовим досвідом, що трансформується в реальні результати для України і для світу.

Фонд Віктора Пінчука — це незалежна приватна міжнародна благодійна організація, що базується в Україні. Він був створений у 2006 році бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком. Мета Фонду — надати можливість новим поколінням змінити країну та світ. Для її реалізації вже впродовж десятиріччя розробляються проекти та будується партнерство як в самій Україні, так і поза її межами.

Як взяти участь?

1

Самостійно оберіть магістерську програму

2

Складіть тести, необхідні для вступу

3

Підготуйте документи та подайте їх для вступу в університет

4

Подайте заявку на грант від Фонду

5

Пройдіть попередній відбір та співбесіду з членами журі Фонду

6

Укладіть угоду з Фондом про надання гранту

7

Пройдіть навчання в університеті

8

Поверніться в Україну по закінченню навчання для роботи за фахом

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок:

Active Citizens Camp online: креативне лідерствоПодача заявок до 17.05.21, Украина

Scholarship в Україні" для студентів ЗВОПодача заявок до 05.07.21, Украина