Молодіжний освітній табір “Сила розмаїття”

Страна: Украина;

Дедлайн: 02.04.2021

Веб-сайт: facebook.com

 

Восток SOS спільно з партнерами American Bar Association Rule of Law Initiative (ABA ROLI) та Громадською організацією “Центр Громадянських Свобод” розпочинає прийом заявок на участь у молодіжному освітньому таборі “Сила розмаїття”, що відбудеться 19-24 квітня 2021 року!

 Метою табору є сприяння зростанню соціальної згуртованості, національної єдності та розширення міжрегіональної співпраці й міжгрупової комунікації. Ключовими темами навчальної програми є боротьба з дискримінацією, права людини та рівність.

 Кому це буде цікаво?
Запрошуємо доєднатися до нашого табору молодь (від 18 до 35 років). Конкурс є пріоритетним для представників і представниць ВПО, ЛГБТІ-спільноти, кримськотатарської громади, національних та етнічних меншин (ромської, єврейської та інших) з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської й Тернопільської, Донецької, Луганської, Харківської й Сумської областей, але не обмежує в участі представників(-ць) інших регіонів.
Важливою умовою участі є відкритість до співпраці й толерантне ставлення до вищезазначених груп.

Чим займатимемося?
Під час табору учасники та учасниці розроблятимуть концепції спільних проєктів, які можна буде втілювати між різним містами чи областями. Найкращі концепції зможуть отримати фінансування та консультації від експертів.

 Організатори покривають витрати на проїзд, проживання і харчування учасників.

 

Дедлайн подачі заявки: 2 квітня 2021 р. о 18:00

 Відповісти на всі додаткові запитання зможе менеджерка проєкту Ксенія Синєокова: +380933907083, synieokova@vostok-sos.org.

Навчання відбуватиметься в рамках проєкту “Сприяння соціальній згуртованості в Україні”, який реалізується у партнерстві American Bar Association Rule of Law Initiative (ABA ROLI), Благодійного фонду “Восток SOS” та Громадської організації “Центр Громадянських Свобод”.
Локальний партнер: Молодіжна організація “СТАН”