Навчальний курс "Митці згоди"

Страна: Украина;

Дедлайн: 01.04.2021

Веб-сайт: mitcizgodi.tilda.ws

 

Запрошуємо Вас на навчальний курс "Митці згоди".

Протягом 6 місяців пройде навчання за двома напрямками мирного виховання:
1. Плейбек-театр. 2. Арт-техніки.

Ведучі занять за напрямками:
1. Роман Кандібур - плейбек-театр.
2. Оксана Дон - арт-техніки.

Окрім обраної спеціалізованої технології - творчим методам вирішення конфліктів, усі учасники будуть навчатися методам пошуку консенсусу через фасилітацію та діалог.

Навчання буде відбуватися в формі 2-денних інтенсивів-тренінгів один раз на місяць у Дніпрі, починаючи з квітня місяця. Навчання є безкоштовним. Але оплата проїзду до місця навчання, проживання у Дніпрі під час навчання не здійснюється за рахунок проекту. Це - особистий внесок учасників.

Після отримання знань, починаючи з 2-3 тренінгу-інтенсиву, учасники повинні будуть проводити заняття з обраної теми у колективах дітей та молоді, в яких вони працюють на постійній основі. Ці заняття стануть початком власного проекту учасників. Цей проект має бути спрямований на вирішення конфліктів у власній школі (громаді) мирним шляхом.

Учасниками проекту можуть стати активісти громадянського суспільства, що працюють з молоддю, викладачі, психологи (бажаний вік учасників до 35 років), які проживають у Дніпрі та області.

Активні представники громади, що готові до системних змін у роботі, до нових технологій мирного
виховання у роботі із молоддю (12-18 років), до створення власного проекту на основі отриманих
знань, після навчання отримають сертифікати.
Ми надамо ефективні інструменти мирного виховання та ненасильницького вирішення конфліктів у закладах освіти та поза їх межами.

Цей проект реалізовується ГО "ДОО "Сила майбутнього" спільно з ГО "Рух "Етнодрайв" при підтримці Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством економіки та співробітництва і розвитку Німеччини через GIZ.