Міжнародний літній табір – “Табір Свободи”

Страна: Украина;

Дедлайн: 16.07.2021

Веб-сайт: docs.google.com

 

Кримськотатарський Ресурсний Центр за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні оголошує набір учасників в Міжнародний літній табір – “Табір Свободи”.

Тобі цікава тема ліберальних цінностей? Хочеш дізнатися більше про технології комунікації, про особливості іміджу, про проведення міжнародних публічних акцій, кампаній? Тоді швидше заповнюй анкету!

Критерії до учасників:

активісти;
лідери громадських організацій;
студенти;
знання англійської мови (обов’язково).

Для участі заповніть анкету.

Дедлайн реєстрації: 16 липня 2021 р.

Про результати відбору учасників поінформують не пізніше 20 липня 2021 р.

Міжнародний літній ліберальний табір пройде на березі Азовського моря у Херсонській області, Генічеському районі, Арабатська стрілка, с. Стрілкове, вул. Центральна, 1/1, готельний комплекс “Nar-Motel” з 9 по 19 серпня 2021 р.

Організатори беруть на себе витрати за проживання, харчування, трансфер – Генічеськ – пансіонат “Nar-Motel” – Генічеськ.

Організаційний внесок: 500 грн.

Поселення в готелі буде здійснюватися по дві людини в номер. Велика частина програми табору буде проходити на відкритому повітрі на території комплексу.

Учасники будуть забезпечені усіма методичними матеріалами.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 489-61-25

(067) 34-374-54

Міжнародний літній табір – “Табір Свободи” організовується Кримськотатарським Ресурсним Центром за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні.