Арт-лабораторія у майстерні Ksi Prostir

Страна: Украина;

Дедлайн: 11.06.2021

Веб-сайт: docs.google.com

 

Відкриваємо open call на участь у мультидисциплінарній арт-лабораторії для творчої молоді, що відбудеться з 28 червня по 18 липня у Ksi Prostir.

Лабораторія передбачає:
- проведення 2-тижневого інтенсиву-практикуму у відкритій майстерні, де ви навчитесь роботі з деревом, металом, 3D-друком та Arduino.
- воркшопи з дизайн-мислення та пошуку власної ідеї.
- індивідуальні консультації з кураторкою, а також менторкою з Великобританії.
- можливість втілити власний проєкт із залученням здобутих знань та навичок та доступного обладнання у майстерні.
- участь у спільній виставці по результатам проєкту у стінах Центру Сучасної Культури Дніпра або у публічному просторі міста.

Учасникам лабораторії будуть оплачені: проживання, харчування та матеріали для роботи над власним проєктом.

Мета цієї лабораторії — розширити рамки класичного розуміння роботи художника, поєднуючі інженерно-технічні та мистецькі практики у створенні арт-проєктів.
Наше завдання — практичне впровадження неакадемічних технік у арсенал художників та підтримка експериментального мистецтва у локальному контексті.

Викладачі лабораторії — практики із багатолітнім досвідом роботи в мейкерспейсах: Hacklab (Київ), Гаражхаб (Харків), Відкритий цех “Парасолька”, (Івано-Франківськ), MAKE Liverpool (Ліверпуль, Великобританія), а також кураторська група Ksi Prostir.

Оскільки арт-лабораторія направлена на розвиток локального контексту, ми шукаємо художників з міст, смт. та сіл Дніпропетровської області (не включаючи м. Дніпро). Ми розуміємо, що у художників/-ць з маленьких міст є на багато менше можливостей для розвитку.

Вік учасників/-ць: 16-25 років.