Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗІ»

Страна: Украина

Город: Київ

Тезисы до: 25.09.2021

Даты: 30.09.21 — 30.09.21

Е-мейл Оргкомитета: mpo_orgkomitet@ukr.net

Организаторы: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

 

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗІ», яка відбудеться 30 вересня 2021 року об 11:00 на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Участь у конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Мета проведення заходу: науково-практична комунікація щодо впровадження та реалізації інноваційних технологій у професійній підготовці фахівців транспортної галузі в контексті соціально-економічних трансформацій та викликів сучасності.

Формат заходу: Усеукраїнська науково-практична інтернет-конференція для науково-педагогічних працівників закладів вищої та післядипломної освіти, методистів обласних навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, роботодавців та ключових стейкхолдерів.

Коло питань Усеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції:

1. Сутність та зміст поняття інноваційні технології в сучасній освітній теорії і практиці.

2. Підготовка фахівців транспортної галузі в контексті реалізації Стратегії розвитку професійної (професійно-технічної) освіти на період до 2023 року.

3. Перспективні напрями співпраці закладів освіти із ключовими стейкхолдерами.

4. Інноваційна науково-методична діяльність педагогічних працівників в контексті реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.

5. Впровадження інноваційних освітніх програм професійної підготовки та перепідготовки персоналу для транспортної галузі.

6. Сучасне комплексно-методичне забезпечення професій транспортної галузі.

7. Зарубіжний досвід використання інноваційних технологій при підготовці фахівців транспортної галузі для підвищення якості та надійності надання транспортнологістичних послуг. Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Веб-сайт конференции: https://binpo.com.ua