Міжнародна юридична науково-практична конференція «РЕФОРМУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА І ДЕРЖАВНИХ ІНСТИТУЦІЙ: ДОСЯГНЕННЯ, НЕДОЛІКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Страна: Украина

Город: Київ

Тезисы до: 30.05.2019

Даты: 30.05.19 — 31.05.19

Область наук: Юридические;

Адрес: поштовий індекс 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 6, поштове відділення зв'язку №50, а\с № 57, (відповідальна особа Зварич Н.І.)

Е-мейл Оргкомитета: LegalActivity@ukr.net

Организаторы: Організаційний комітет МЮНПІК .:. LegalActivity

Условия участия и жилье: Організаційний внесок для розміщення на сайті та публікації тез доповіді у збірнику матеріалів конференції становить 45 грн. за кожну (повну чи неповну) сторінку поданих матеріалів. Вартість пересилки одного авторського примірника збірника матеріалів конференції в межах України становить 35 грн. Сертифікат учасника конференції – 30 грн (оплачується за необхідності).

 

 

Умови участі в конференції та публікації тез доповідей (детальніше див. Джерело: Інформаційний лист)

Мета конференції

Проведення наукової дискусії та обговорення результатів досліджень, пов’язаних з:
1) аналізом сучасних пріоритетів реформування, удосконалення і гармонізації національного законодавства, розвитку його системи під впливом міжнародного права;
2) висвітленням досягнень та перспектив розвитку усіх галузей національного права в умовах інтенсивних динамічних змін законодавчого регулювання публічних та приватних правовідносин;
3) пошуком основних правових проблем, які потребують першочергового вирішення.

Веб-сайт конференции: http://legalactivity.com.ua/

 

Конференции по теме - с близкими дедлайнами: