III Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики" (ТААС-2013)

Страна: Украина

Город: Киев

Тезисы до: 20.10.2015

Даты: 25.11.13 — 29.11.13

Область наук: Физико-математические;

Адрес: 03680, Україна, м. Київ, просп. Академіка Глушкова 4д, факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Е-мейл Оргкомитета: conf@taac.org.ua.

Организаторы: Наукове товариство студентів та аспірантів факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України. Інститут програмних систем НАН України.

Условия участия и жилье: Учасники з України 200 грн. Учасники з інших країн 50 євро

 

В сучасному світі спостерігається бурхливий розвиток програмування і широке застосування математики та інформаційних технологій в різних сферах людської діяльності.

В історії математики, обчислювальної техніки та кібернетики знайдеться багато проектів, зародження яких відбувалося в університетських стінах (наприклад, перші версії FreeBSD створив аспірант університету Берклі в 1978 році; відомий безкоштовний редактор відео VirtualDub теж починав своє життя з університету; Google з'явився як учбовий проект двох студентів Стендфорського університету; відома мова програмування php не була б собою без двох ізраїльських студентів Енді Гутманса та Зєєва Сураскі, які в свій час переписали його інтерпретатор з нуля, тощо).

Але для реалізації таких ідей необхідно мати відповідні умови, що сприятимуть творчому процесу. Вищі учбові заклади і наукові установи розвивають та вдосконалюють ці умови. Проте без ініціативи молодого покоління прогрес науки є практично неможливим.

Саме тому виникла ідея організації даної наукової конференції, основною метою якої є створення середовища для:

  • обміну досвідом наукових досліджень учасників конференції;
  • об'єднання зусиль для вирішення актуальних проблем сучасної кібернетики;
  • розвитку та популяризації наукової діяльності серед студентів;
  • пошуку колег, однодумців та просто нових друзів.

Це можливість для ініціативних студентів, аспірантів та молодих вчених продемонструвати свої наукові досягнення та почути критику великої аудиторії, а також відвідати тематичні вечірки, екскурсії Києвом, знайти нових друзів та однодумців, отримати багато позитивних емоцій та гарно провести час.

Дана конференція присвячена пам’яті засновника Інституту кібернетики НАН України, фундатора факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка АН СРСР, АН УРСР Віктора Михайловича Глушкова і проводиться щорічно починаючи з 2011 року.

На даний момент відбулося дві конференції ТААС’2011 та ТААС’2012.

Загальна інформація

Офіційні мови конференції: англійська, українська та російська.

В рамках конференції відбуватимуться засідання 4-х секцій: комп’ютерні науки, прикладна математика, штучний інтелект, програмна інженерія.

Загальна кількість учасників буде визначена програмним комітетом, до складу якого входять компетентні викладачі та науковці. Відбір відбуватиметься шляхом рецензування робіт.

Веб-сайт конференции: http://taac.org.ua/uk/

 

Конференции по теме - с близкими дедлайнами: