II Міжнародна науково – практична конференція «Технічні та математичні науки: актуальні проблеми і перспективи розвитку»

Страна: Украина

Город: Київ

Тезисы до: 13.11.2013

Даты: 20.10.13 — 14.11.13

Адрес: Київ, Україна

Е-мейл Оргкомитета: conferences@sciencepractice.com.ua

Организаторы: Центр Науково - Практичних Студій

 

II Міжнародна науково – практична конференція «Технічні та математичні науки: актуальні проблеми і перспективи розвитку»

(м.Київ, Україна, 14 листопада 2013р.)

 

Кінцева дата прийому матеріалів: 14.11.2013

Дата відправки збірників: 29.11. - 02.12.2013

 

 

---------------------------------------------------------------------

 

  Збірнику матеріалів конференції присвоюються індекси/номери УДК, ББК, авторський знак видання

Збірник реєструєця в Книжковій палаті України ім. Івана Федорова та розсилається до бібліотек і наукових установ

  Збірник включаєтьяся до Наукової електронної бібліотеки України при Національній бібліотеці України ім. В.І. Вернадського, інформаційної платформи EasyBib, цифрової видавничої платформи Issuu, а також опубліковується на сайті sciencepractice.com.ua При цьому тільки Ви в заявці вирішуєте чи включати вашу статтю до зазначених баз даних.

 

Ви можете обрати один із зручних форматів замовлення збірника матеріалів конференції: електронний чи друкований, а також замовити сертифікат учасника конференції

---------------------------------------------------------------------

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

 

 

 I. Учасники конференції

 

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, наукові співробітникистуденти/випускники ВНЗ та інших науково - дослідних і професійно - технічних організацій, а також практикуючі спеціалісти (фахівці) з України та зарубіжних держав, які здійснюють науково – практичні дослідження у галузі технічних чи математичних наук.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 II. Робочі мови конференції:

 - українська, російська, англійська.

(і) За клопотанням учасника конференції, Оргкомітет може розглянути  питання про допуск статті іншою мовою, ніж перелічені вище.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 II. Секції конференції

 

Конференція буде проходити за наступними напрямками:

Секція 1. Технічні науки (орієнтовний перелік наук)

Секція 2. Математичні науки (орієнтовний перелік наук)

(і) Детальніше з науками/навчальними дисциплінами та науковими спеціальностями Ви можете ознайомитись тут. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 IV. Умови участі та реєстрація

 

Для участі у конференції, учасники повинні до 14 листопада 2013р. :

(1) Заповнити on – line заявку на участь у конференції:

(2) Надіслати на електронну пошту Оргкомітету конференції -   conferences@sciencepractice.com.ua, наступні матеріали:

(а) статтю (тези доповіді);

(в) відскановану/сфотографовану квитанцію про оплату участі у конференції (У випадку здійснення оплати через систему Приват24 в "Назначение платежа:" зазначити "Поповнення рахунку від П.І.Б." та "Уведомить получателя об отправке").

(!) У темі листа в скороченому вигляді необхідно зазначити назву конференції та дату проведення. Наприклад, I МНПЗК - 14.11.2013

(!) Назви файлів повинні  бути підписані відповідно до прізвища учасника конференції. Наприклад: Іванов_Стаття, Іванов_Квитанція

(!) Отримання Оргкомітетом матеріалів конференції  буде  підтверджене повідомленням на вказану учасником електронну адресу. У випадку неодержання відповідного повідомлення, просимо Вас звернутися  до Оргкомітету.

(!) Оргкомітет конференції  має право на редагування або відхилення  надісланих матеріалів, якщо вони не відповідають встановленим вимогам, тематиці конференції, оформлені неналежним чином, містять плагіат або, які  надіслані після закінчення встановленого терміну.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 Вимоги до оформлення статті (тез доповіді)

 

До участі у конференції приймаються статті з наступними характеристиками:

(1) Обсяг статті: не менше 3  та не більше 8 сторінок тексту, включаючи список використаної літератури.

(i) Допускається перевищення максимального обсягу статті (8 стор.) максимум на 7 стор., але при цьому сплачується додаткова плата за кожну додаткову сторінку (див. умови оплати участі у конференції).

(2) Текст статті  повинен бути виконаний у Microsoft Word для Windows  і збережений у форматі *.doc або *.rtf.

(3) Формат сторінки: А - 4, без нумерації, всі поля – 2см., орієнтація – книжкова; шрифт - Times New Roman № 14 або Calibri 14; міжрядковий інтервал - 1,5; вирівнювання по ширині; відступ абзацу – 1 см.

(4) Зображення у тексті статті повинні бути у форматі - jpg, jpeg, png. Таблиці і малюнки повинні бути пронумеровані та підписані (найменовані).    

(5) Порядок розміщення тексту в статті (тезах доповіді):

- назва статті посередині рядка (перше слово з великої літери, без крапки, шрифт Times New Roman №14 або Calibri 14, жирний);

- нижче, через один інтервал, по центру – дані про автора: П.І.Б., посада / науковий ступінь / вчене звання і т.д., назва установи, де навчається або працює автор (шрифт Times New Roman №14 або Calibri 14, курсив);

- через один інтервал - текст статті (тез доповіді);

- використана література  (без повторів) оформлюється в кінці тексту в алфавітному  порядку під назвою «Список використаної літератури:». Посилання в тексті на відповідне джерело із списку літератури оформлюється  у квадратних дужках із зазначенням номера джерела та номеру сторінки (сторінок) друкованого видання чи номеру джерела відповідного електронного видання. Наприклад, [1, с. 32] чи [7].

Зразок оформлення статті

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 VI. Умови та порядок оплати участі у конференції 

 

(1) Вартість участі у конференції:

(а) Електроний формат - публікація статті від 3 до 8 сторінок з отриманням збірника матеріалів в PDF форматі: 60 UAH / 240 RUB / 6 EUR / 8 USD

У випадку перевищення максимального обсягу статті (максимум на 7 стор.) за кожну наступну додаткову сторінку сплачується плата у 12 UAH / 50 RUB / 1 EUR / 2 USD.

(б) Друкований формат - публікація статті від 3 до 8 сторінок з отриманням збірника матеріалів в друкованому форматі:150 UAH / 605 RUB / 14 EUR / 19 USD

(в) Вартість додаткового друкованого  збірника – 70 UAH / 270 RUB / 8 EUR / 10 USD.

(г) Вартість сертифіката учасника конференції -  25 UAH / 100 RUB / 3 EUR / 5 USD

Зразок сертифікату

 

(2) Вартість поштової відправки:

- Вартість поштової відправки друкованого збірнкиа по Україні включена у вартість публікації. Вартість поштової відправки друкованого збірнкиа: в країни СНД - 50 UAH / 200 RUB / 5 EUR / 7 USD за один збірник; в країни Європи та дальнього зарубіжжя - 87 UAH / 350 RUB / 8 EUR / 11 USD за один збірник.

 

(3) Здійснити оплату участі у конференції Ви  можете в один із наступних способів:

- учасники з України: (а) у відділеннях ПриватБанку за номером картки - 5211537401134148 (отримувач - Павлюк М.П.) або у відділеннях інших українських банків згідно платіжних  реквізитів (!) Не забудьте зберегти квитанцію, яку Вам необхідно буде надіслати разом з матеріалами на електронну адресу Центру; (б) в системі Приват24 на карту 5211537401134148 (для власників карток ПриватБанку). В "Назначение платежа:" необхідно  зазначити "Поповнення рахунку від П.І.Б." та "Уведомить получателя об отправке".

- учасники з країн СНД, Європи і далекого зарубіжжя - через систему грошових переказів Юнистрим - www.unistream.ru  або  Contact - www.contact-sys.com. Переказ повинен бути безадресним та здійснений на ім'я Павлюк Мирослави Павлівни (м. Київ, Україна). (!) Не забудьте зберегти квитанцію з контрольним кодом та  сумою переказу, яку Вам необхідно буде надіслати разом із матеріалами на електронну адресу Центру. 

Зазначені системи є зручними та швидкими у здійсненні оплати. Учаснику достатньо знайти на відповідних сайтах пунк обслуговування платіжної системи в своїй країні/місті, прийти до неї та здійснити переказ (детальна інформації: для Юнистрим, для Contact).

- учасники з України та країн СНД, Європи і далекого зарубіжжя - банківськими картами VISA/MasterCard з нашого сайту через надійну систему інтернет (онлайн) платежів Liqpay.com. Детальніше тут

(і) Якщо у Вас з якихось причин не виходить здійснити оплату в один із вищезазначених способів, будь - ласка зверніться до Оргкомітету для уточнення деталей.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 VII. Контактна інформація

 

- E – mail: conferences@sciencepractice.com.ua

- Тел.:+38 (067) 324 05 59

- Web:sciencepractice.com.ua

- Адреса: вул. Котельникова, 25, м. Київ, 03115, Україна

Веб-сайт конференции: http://www.sciencepractice.com.ua/