Програма стажування працівників законодавчої влади (Legislative Fellows Program) 2012

Страна: США;

Дедлайн: 18.03.2012

Веб-сайт: lfp.americancouncils.org

Специальные условия: Стажування працівників законодавчої влади

 

Американські  Ради з міжнародної освіти оголошують новий набір на професійну обмінну Програму стажування працівників законодавчої влади (Legislative Fellows Program - LFP), що фінансується Держдепартаментом США та координується організацією Американськими Радами з міжнародної освіти.

Програма  стажування працівників законодавчої влади була започаткована у 2005 році під егідою Програми законодавчої освіти  і практики (the Legislative Education and Practice - LEAP). Програма надає можливість 55 перспективним професіоналам з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Росії, Туреччини та України, віком від 25 до 35 років, із законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США, системою стримувань і противаг, роллю громадянського суспільства у розбудові держави. Професійна програма 4-тижневого стажування в органах законодавчої влади США, розрахована на фахівців у галузі міжнародного права, юриспруденції, міжнародних відносин, політології та державного управління.

Основні вимоги до аплікантів програми:

  • Громадянство Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Росії, Туреччини чи України;
  • Вік від 25 до 35 років;
  • Вища освіта (ступінь бакалавра, магістра, кандидата наук);
  • Вільне володіння англійської мовою (TOEFL over 500, IELTS band 6 або навчання на англомовній університетській програмі). Якщо ви не маєте жодного сертифікату і пройдете у півфінал програми, ви матимете можливість пройти тест у нашій організації;
  • Мати відповідний досвід роботи у державному секторі (законодавча, виконавча влада, неурядові організації тощо);
  • Володіти лідерськими та комунікативними навичками.


Потенційні  апліканти запрошуються до заповнення анкети учасника онлайн за: http://ais.americancouncils.org


Источник: unistudy.org.ua