VII Літня школа “Досягнення та застосування сучасних інформатики, математики та фізики” (AACIMP)

Страна: Украина;

Дедлайн: 16.08.2012

Веб-сайт: summerschool.ssa.org.ua

Специальные условия: Учасники: освічена соціально-активна молодь, яка прагне до саморозвитку, цікавиться станом науки та планує у майбутньому реалізовуватися в області науково-дослідної роботи.

Адрес: Київ

 
VII Літня школа “Досягнення та застосування сучасних інформатики, математики та фізики” (AACIMP) 3-16.08.2012

3-16 серпня 2012 року, Україна, Київ, НТУУ «КПІ»

Організатори:

-       Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ «КПІ»

-       Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Учасники: освічена соціально-активна молодь, яка прагне до саморозвитку, цікавиться станом науки та планує у майбутньому реалізовуватися в області науково-дослідної роботи.

Навчальна програма AACIMP-2012 передбачає лекції, семінари, практичні заняття, дискусії у рамках чотирьох напрямків («стрімів»):

-        Сучасне дослідження операцій (фінансова математика, аналіз даних, моделювання та ін.);

-        Розробка програмного забезпечення для мобільних пристроїв (командна розробка кросплатформових програм, що можуть працювати, як на Android так і на iOS орієнтованих мобільних приладах);

-        Нейронауки (біологічно достовірне моделювання нейронів та нейронних мереж, елементи теорії багатонейронних систем, моделі синаптичної передачі, моделі нейронних популяцій та зорової кори та ін.);

-        Енергетика майбутнього (ядерна енергетика, сонячна енергетика, вітряна енергетика, біоенергетика, воднева енергетика, вплив різних технологій та видів палива на навколишнє середовище, економічні характеристики різних видів енергії).

Для викладання у Літній школі запрошені вчені з відомих університетів Бельгії, Італії, Німеччини, Польщі, Росії, США, Туреччини, Угорщини, України, Франції, Швеції, а також провідні спеціалісти крупних світових компаній. Такий викладацький склад дозволяє учасникам не тільки поглибити власні наукові знання, але й ознайомитися з традиціями різних наукових шкіл, долучитися до дискусії з вирішення найважливіших питань сучасної науки та технологій.

Крім освітньої, на учасників Літньої школи очікує насичена культурна програма: дебати, ігри, спортивні заходи, кінопокази,екскурсії найкрасивішими та найбільш таємничими вуличками Києва.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті AACIMP-2012. Рішення щодо Вашої участі в Літній школі приймає Програмний комітет протягом місяця з дня реєстрації.

-  Ранній строк реєстрації ― до 1 травня.

-  Пізній строк реєстрації ― до 1 червня.

Усі деталі реєстрації, правила участі та оплати, інформацію про курси Ви можете знайти на сайті Літньої школи AACIMP-2012.

Контакти:

03056, Україна, Київ, пр-т Перемоги, 37,
Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» (НТСА КПІ),

корпус №1, ауд.299(15)

 

Тел/факс: +38 (044) 454 92 43

E-mail: summerschool@ssa.org.ua

Источник: unistudy.org.ua

 

Похожие гранты и стипендии с открытой подачей заявок: