"SSC-Научпоп" - газета Science-Community о популярной науке и научном сообществе

Blogs
Павло Мінаєв про стажування у Франції в умовах жорстокого карантину

Павло Мінаєв розповість про Міжнародну весінню школу «Франція-CERN-Україна» та про короткострокове стажування у Франції в умовах жорсткого карантину.

03.04.2021 - 07:53

Interview
Олег Маренков про державне фінансування проектів молодих вчених

Олег Маренков, який тричі здобував перемогу у конкурсі дослідницьких тем для молодих вчених від Міністерства освіти і науки України розповість про особливості конкурсу, вимоги до успішних проектів та інші секрети перемоги у ньому.

24.03.2021 - 13:36

Interview
Надія Міхно про те, як захистити докторську дисертацію у 32, про місто як текст та про те, якого менеджменту потребують молоді науковці

Продовжуючи тему здобутків молодих науковців, ми сьогодні поговоримо про тих, хто «захистився до». І якщо раніше ми висвітлювали питання про захисти кандидатських дисертацій до 25 років, то тепер спробуємо поговорити з молодими і дуже молодими докторами наук. На зв’язку докторка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Надія Міхно.

21.03.2021 - 18:23

History
Альберт Венгер про міжнародний історичний хакатон та діджиталізацію історії

Представник цеху істориків Альберт Венгер розповість про те, як відбуваються хакатони у гуманітарних науках, про проект "Безборонні жертви нацизму" та його реалізацію за два місяці з бюджетом 3000 євро від Міністерства закордонних справ Німеччини.

20.03.2021 - 11:45

Blogs
Математики Олександр Пипка та Вікторія Ящук про Премію Президента, аналогії між алгебричними структурами та повсякденним життям та проблеми мотивації вчених

Інтерв'ю двох математиків, які здобули Премію Президента України для молодих вчених. Вони простими словами та на життєвих аналогіях розкриють суть свого дослідження, розкажуть, що потрібно математику-теоретику для досягнення успіху у науці і скільки триває шлях математиків до визнання.

17.03.2021 - 18:06

Interview
Престижний грант, Техас і квиток до Японії: інтерв'ю з українським науковцем Віталієм Пальчиковим, який повернувся зі стажування у США

Ми відновлюємо традицію публікації інтерв’ю з науковцями, які скористалися грантовими можливостями, набули міжнародного досвіду стажувань, чи очолюють групу дослідників, яка у конкурсному доборі здобула державне фінансування. Наразі у нас на зв’язку Віталій Пальчиков, доктор хімічних наук, професор кафедри фізичної, органічної та неорганічної хімії, директор НДІ хімії та геології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, який нещодавно повернувся зі стажування у Техасі.

16.03.2021 - 14:55

Polls
Святковий тест «Чи вмієте ви відзначати Новий Рік як справжній вчений?»

Цього року ми дуже багато говорили з науковцями про роботу в рамках наших вебінарів, дискусійних статей та відповідей на запитання після розсилки. Сьогодні ми хочемо дізнатися, чи вміють науковці відпочивати. Саме тому і пропонуємо пройти жартівливий передноворічний тест.

30.12.2018 - 15:58

Страницы