"SSC-Научпоп" - газета Science-Community о популярной науке и научном сообществе

Psychology
Ищу ученого по психологии из дальнего зарубежья для сотрудничества

Хочу найти ученого по психологии из дальнего зарубежья для сотрудничества и совместной работой с докторантами.

19.10.2011 - 14:51

Psychology
Руйнувати – не будувати… - коментар до подій у Тернополі навколо демонтажу каплиці

Проаналізувати ситуацію, що склалася я б хотіла, в першу чергу, з точки зору міжособистісних стосунків, коли існує поділ суспільства на «своїх» і «чужих», або, що теж саме, поділ на «ми» і «вони». Такий поділ, це все рівно, що бомба сповільненої дії, вибух якої зараз ми маємо можливість спостерігати.

04.10.2011 - 19:44

Psychology
Обыденный шок

Понятие «обыденный шок» ввела Кэйтэ Вайнгартен, психолог и психотерапевт из США, чтобы обозначить то, что происходит с людьми, наблюдающими в своей повседневной жизни ситуации насилия, разрушения, причинения вреда – как в своем непосредственном окружении, так и через средства массовой информации (а теперь – и социальные сети).

01.09.2011 - 15:48

Psychology
Проблема выбора будущей профессии

Современная молодежь достаточно развита и активна. Тем не менее, на фоне этой активности четко прорисовывается тенденция нежелания учиться, достигать жизненных целей и самовыражаться.

05.06.2011 - 23:25

Psychology
Анхеля де Куатьэ, "Учитель танцев"

Первое препятствие на пути к себе — это зависть. Если один человек завидует другому, он тем самым отказывается от самого себя. Он как бы говорит: «Я себе не нравлюсь, я хочу быть другим». И после этого он уже не может быть самим собой, он фактически убивает себя.

04.06.2011 - 23:06

Psychology
Нарцисичний розлад особистості в повсякденному житті :)

Тривалий час, працюючи психотерапевтом по напрямку сімейна психотерапія та системний алаліз, мені доволилося мати справу з різними людьми, з різними запитами та проблемами, часом доволі кумедними :), часом трагічними, а часом просто буденними. В цьому блозі мені б хотілося розповісти про деякі найбільш цікаві (для мене у всякому разі) випадки з практики, не заглиблюючись особливо у терміни і суто наукові обгрунтування.

17.02.2011 - 13:15

Psychology
Системні сімейні розстановки по Б. Хелінгеру в питаннях і відповідях

Наскільки наші насущні проблеми можуть бути прямо пов’язані з ситуаціями, які колись переживали наші предки? Існує безліч езотеричних праць, присвячених дослідженню людської карми, але надто мало ми насправді знаємо про реальний стан речей, надто мало відомо нам про вплив роду на формування людського характеру та долі.

17.02.2011 - 13:14

Страницы