Разработки и услуги

Категории: Scientific services · Devices and technologies

Спектри пропускання майларової плівки з наноструктурованими шарами AlN у діапазоні довжин хвиль 2-25 мкм ІЧ спектру

Рис. 1. Спектри пропускання майларової плівки з наноструктурованими шарами AlN у діапазоні довжин хвиль 2-25 мкм ІЧ спектру.
(натисніть для збільшення)

Покриття перспективні для кріогенних приймальних систем новітніх мереж навігації, позиціювання і телекомунікацій (для захисту кріоелементів детектуючих систем від шкідливого теплового ІЧ випромінювання і теплових ударів).

Transmission spectra of mylar films with nanostructured  AlN  layers in 2-25 µm IR spectral range.

Transmission spectra of mylar films with nanostructured AlN layers in 2-25 µm IR spectral range.
(click to view full-size)

Coatings are perspective for usage in cryogenic receiving systems for modern navigation networks, positioning and telecommunications (for protection of the cryoelements of detecting systems from harmful thermal IR radiation and thermal shock).

Ми пропонуємо створення різних за формою та конструкцією деталей за допомогою 3D принтера Flashforge CreatorPro, а також їх попереднє 3D моделювання на основі заданих замовником розмірів об'єкта (креслення, ескіз і т.п.), або даних проведених вимірювань по готовому виробу.

Загальний вигляд пристрою та його складових

Загальний вигляд пристрою та його складових (натисніть для збільшення)

Призначення - контроль вмісту пакунків, прозорих у суб-терагерцовому діапазоні (папір, пластик, пінопласт, гіпсокартон, невологе дерево, підошва взуття).

General view of  assembly and  its parts

Fig. 1. General view of  assembly and  its parts (click to view full-size)

Purpose of development: Inspection of content in packages that are transparent in sub-terahertz spectral range (paper, plastic, polyfoam, gypsum plasterboard, unhumid wood, footwear sole, knapsacks, etc.)

Дискретний приймач для реєстрації та аналізу випромінювання терагерцового та суб-терагерцового діапазонів спектру, що містить напівпровідниковий  CdxHg1-xTe (0,17<=х<=0,3) болометр з мікроантеною та включає в одному корпусі з болометром дві асферичні лінзи з тефлону, які фокусують випромінювання на чутливий елемент, який інтегрований з підсилювачем.

Приймач, що містить напівпровідниковий CdxHg1-xTe (x в діапазоні від 0,17 до 0,3) болометр з мікроантеною та включає в одному корпусі з болометром дві асферичні лінзи з тефлону, які фокусують випромінювання на чутливий елемент, який інтегрований з підсилювачем.

Detector for registration and analysis of THz and sub-THz radiation includes semiconductor CdxHg1-xTe (0,17<=х<=0,3) bolometer with antenna and includes in the same case two aspheric Teflon lenses which focus radiation into sensitive element of bolometer that is integrated with amplifier.

Detector includes semiconductor CdxHg1-xTe (0,17<=х<=0,3) bolometer with antenna and includes in the same case two aspheric Teflon lenses which focus radiation into sensitive element of bolometer that is integrated with amplifier.

Послуги по виготовленню плівок практично будь-яких металів без порушення стехіометричного складу. Можливості для нанесення багатошарових покриттів – 3 джерела напилення різних металів. Площа напилення діаметром:

Лінза паяльної станції, освітленість ~5*10-3 лк (безмісячна ніч), коефіцієнт множення K~103. Фото з макету камери.

Камера на основі твердотільних матричних фотоприймальних пристроїв призначена для використання у засобах орієнтації та спостереження. Камера є альтернативою ЕОП та доповнює інформацію, що отримується за допомогою тепловізійних та візуальних систем бачення.

Designed and manufactured 640x512 matrix.

The developed camera (production - end of 2016) that is based on matrix solid-state photodetector with charge-coupled devices (CCD) and electron multiplying designed for surveillance in low light (down to 3x10-4 lux, starry sky with solid cloud cover).

Страницы

Как формируется каталог?

Все разработки и услуги в каталоге проверены путем личных встреч или созвона с их разработчиками.

Как добавить новую?

Для добавления новой разработки в каталог пишите на editor@science-community.org с указанием данных о ней, а также ваших контактов.

Кто увидит разработки из каталога?

Разработки из этого каталога транслируются в других разделах сайта, для более полного донесения информации о них до посетителей.